Navigace
Filtr parametrů
Kategorie
  1. Samonamáčecí 10
  2. Pásková 43

Číslovací razítka

Číslovací razítka

Číslovací razítko pro pořádek v účetnictví a expedici
 
Archivovat spisy, číslovat faktury nebo doklady o bezhotovostních platbách, zadat kontrolní, objednávací, expediční a výrobní čísla, nacenit zboží: s číslovacím razítkem od COLOPu se zvládne každodenní pořádek v kanceláři, praxi, skladu a ve výrobním závodě. Číslovací razítka jsou pásková razítka, ve kterých se může nastavit čtyři až 12 pozic čísel a zvláštních znaků a orazítkovat spisové desky, písemnosti, nálepky, balíky a jiné.
 
Zřetelně čitelné až 18 milimetrů vysoké znaky
 
Rozšiřte si textová, úřední a firemní razítka s mnohostrannými, použitelnými, číslovacími razítky - objednejte si číslovací razítko od 4 do 13 míst a výškou znaků od 3 do 18 milimetrů!
 
Praktičtí pomocníci jsou k dostání v různém provedení: jako praktické samobarvící razítko z Printer nebo Classic řady z plastového nebo kovového rámu nebo jako obzvlášť robustní páskové razítko z kovu - pro využití se separátním polštářkem. Klasické, hygienické s Microban ochranou nebo z recyklovaných materiálů: COLOP výrobní škála obsahuje číslovací razítka pro každou potřebu. Dávejte pozor na vhodné polštářky!