Navigace
Filtr parametrů
Manufacturer
  1. COLOP1 položka

Textová razítka

Nejpoužívanější

Nejpoužívanější

Hledáte firemní razítko na Vaše dokumenty a faktury? Téměř určitě najdete to vhodné v této kategorii.

Obdélníková

Obdélníková

Obdélníková razítka vhodná zejména pro firemní, ale i osobní účely, s možností vytvoření vlastního přebalu razítka.

Kulatá a oválná

Kulatá a oválná

Kulatá razítka vhodná zejména pro všechna úřední razítka pro revizní techniky, soudní znalce, auditory, ČKAIT, magistráty, města a další.

Podlouhlá

Podlouhlá

Podlouhlá razítka se hodí všude tam, kde potřebujete vměstnat hodně textu na jeden řádek.

Čtvercová

Čtvercová

Čtvercová razítka jsou perfektní pro tisk samostatného loga, tvarů nebo iniciálů.

Velké Formáty

Velké Formáty

Máte těch údajů na razítko opravdu hodně? Případně chcete zkombinovat velké logo a firemní údaje na jedno razítko. Velkoformátová razítka jsou pro Vás tou správnou volbou.

Robustní se stativem

Robustní se stativem

Robustní razítka se stativem všech tvarů a velikostí. Hodí se všude tam, kde se razítko téměř nezastaví a je tedy více namáháno. Typicky na úřadech a podatelnách.

Textová razítka

Typická použití jsou razítka s adresou, kancelářské nebo firemní. Využijte textové razítko také pro kontaktní data jako je email, webová stránka nebo facebook. Mnoho úkonů v kanceláři, dílně nebo skladu se s razítkem tvoří účelně. Iniciály, standardizované poznámky, sdělení hostům nebo zákazníkům, krátké nebo také rozsáhlé kontrolní potvrzení najdete na textovém razítku v odpovídajícím obdélníkovém, čtvercovém nebo kulatém formátu.
 
COLOP nabízí více než jenom razítka s textovou destičkou různých tvarů a velikostí. Z rozšířené škály optimalizovaných razítkových řešení vyberte odpovídající kryt razítka pro Váš účel. Od lehkých plastových razítek k extrémně robustním samobarvícím z kovu pro dlouhodobé využité na stole k praktickým kapesním razítkům od ekologických z recyklovaných materiálů, až po razítka s antibakteriální ochranou.