Datumová razítka

Datumová razítka bez textu

Datumová razítka bez textu

Potřebujete pouze obyčejné datumové razítko (datumku) bez textu? Tady jsou.

Obdélníková a Čtvercová

Obdélníková a Čtvercová

Obdélníková a čtvercová datumová razítka s možností přidání vlastního textu kolem data.

Kulatá a Oválná

Kulatá a Oválná

Kulatá a oválná datumová razítka s možností přidání vlastního textu kolem data.

Kovová a Velkoformátová

Kovová a Velkoformátová

Robustní datumová razítka se stativem všech tvarů a velikostí. Hodí se všude tam, kde se razítko téměř nezastaví, a je tedy více namáháno. Typicky<br>na úřadech a podatelnách.

Pásková

Pásková

Klasická pásková razítka, která před otiskem namáčíte v barvící podušce (prodává se zvlášť). Velikost jednotlivých číslic je od 3 mm až do 18 mm.

Datumová razítka

Datumové razítko: klasika pro poštovní zásilky a účetnictví
 
Datumové razítko od COLOPu je nedílnou součástí mnoha pracovních procesů a rutiny v kancelářích a veřejných institucí. Jedná se o páskové razítko, u kterého se otočením nastaví čistě a snadno aktuální datum. Úřady, nemocnice, poskytovatelé služeb, právnické kanceláře, sklady, zemědělské a průmyslové oblasti se spoléhají při poštovním provozu a vedení účetnictví na výkon robustních, samobarvících razítek.
 
Datumové razítko s textem nebo bez textu
 
Zde si objednejte razítka číslovací, datumová, s dvou datumem pro časové intervaly a lhůty, datumová razítka s dodatečným individuálním textem nebo datumová razítka se standardním textem. Vytvořte si online razítko s datumem až s 11 řádky individuálního textu, na přání také s grafickými prvky nebo využijete tzv. textového razítko s výběrem nastavitelných standardních textů (DOŠLO, ZAPLACENO, FAKTUROVÁNO, UPOMÍNKY a jiné) na doplňkovém pásku k efektivnímu vyřízení každodenních úkolů.
 
Vhodné samobarvící razítko s datumem pro každou potřebu
 
Obdélníkové, čtvercové, kulaté - kompaktní nebo velké - lehké plastové razítko z Printer řady nebo extra robustní Classic nebo Expert kovové razítko - jen datum nebo textové razítko s datumem jako firemní razítko pro mnoho účelů. Zde naleznete a utvoříte si správné datumové razítko pro každou potřebu a různé stupně vytížení.